Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Reset
eu: Garbitu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: News
eu: Berriak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
