Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Article
fi: Artikkeli

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Reset
fi: Palauta

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Blog
fi: Blogi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Featured
fi: Esitelty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
