Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
