Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
