Yandex.Maps (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Search
az: Axtarış

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Color
az: Rəng

en: Map
az: Xəritə

en: Field types
az: Sahə növləri
