YAML Translation Import (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Options
ro: Opţiuni

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Translation settings
ro: Configuraţie traducere

en: Overwrite non-customized translations
ro: Suprascrieți traducerile nepersonalizate

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ro: Importul șirului de caractere "%string" a fost ignorat din cauza unui element HTML nepermis sau format incorect.

en: Translation directory
ro: Directorul de traducere

en: Overwrite customized translations
ro: Suprascrieți traducerile personalizate
