YAML Translation Import (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Import
eu: Inportatu

en: Options
eu: Aukerak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Translation settings
eu: Itzulpen ezarpenak
