Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Line
fr: Ligne

en: Other
fr: Autre

en: API key
fr: Clé d'API

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Map type
fr: Type de carte

en: Controls
fr: Contrôles

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Map zoom
fr: Zoom carte

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: Polygon
fr: Polygone

en: Behaviors
fr: Comportements

en: Map zoom level
fr: Niveau de zoom de la carte

en: Object type
fr: Type d'objet

en: ID field
fr: Champ ID

en: Database logging settings
fr: Paramètres de journalisation de la base de données

[ctx: Geometry]
en: Add point
fr: Ajouter un point

[ctx: Geometry]
en: Add line
fr: Ajouter un segment

[ctx: Geometry]
en: Add polygone
fr: Ajouter un polygone
