Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Line
gl: Liña

en: Other
gl: Outro

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Controls
gl: Controis

en: Point
gl: Punto
