Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Line
it: Riga

en: Other
it: Altro

en: Controls
it: Controlli

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Database logging settings
it: Impostazioni per i log nel database
