Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Line
nl: Lijn

en: Other
nl: Andere

en: API key
nl: API-sleutel

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Map zoom
nl: Zoom kaart

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Point
nl: Punt

en: Polygon
nl: Polygoon

en: Behaviors
nl: Gedrag

en: Map zoom level
nl: Zoomniveau van kaart

en: Object type
nl: Objecttype

en: Map center
nl: Midden van de kaart

en: Map controls
nl: Kaartcontroles

en: Database logging settings
nl: Database logging instellingen

en: Map behaviors
nl: Kaartgedragingen
