Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Line
oc: Linha

en: Other
oc: Autre

en: API key
oc: Clau API

en: Map type
oc: Tipe de mapa

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Point
oc: Punt

en: Polygon
oc: Poligòn
