Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Line
sv: Rad

en: Other
sv: Övriga

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Controls
sv: Kontroller

en: Object type
sv: Typ av post

en: Geofield
sv: Geofält
