Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (2.0.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Line
es: Línea

en: Other
es: Otro(s)

en: API key
es: Clave del API

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Controls
es: Controles

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Additional settings
es: Configuraciones adicionales

en: Point
es: Punto

en: Polygon
es: Polígono

en: Behaviors
es: Comportamientos

en: Map zoom level
es: Nivel de zoom del mapa

en: Object type
es: Tipo de objeto

en: Map controls
es: Controles del mapa

en: Database logging settings
es: Configuración del registro de la base de datos
