Yandex.Maps (formerly Geofield Yandex Maps) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Line
da: Linje

en: Other
da: Anden

en: API key
da: API-nøgle

en: Map type
da: Korttype

en: Point
da: Punkt

en: Map zoom level
da: Kortets zoomniveau

en: Database logging settings
da: Databaselogning
