Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Logging
be: Уваходжу

en: Settings
be: Налады

en: Add
be: Дадаць

en: Send
be: Адаслаць

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Hide
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Site key
be: Ключ сайту

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
be: Пры спробе дасягнуць @remote адбылася HTTP памылка @errorcode.
