Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: Send
cs: Poslat

en: Hide
cs: Skrýt

en: About
cs: Popis

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
cs: Při pokusu o načtení @remote se objevila HTTP chyba @errorcode.
