Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Logging
de: Protokollierung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Send
de: Senden

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Hide
de: Ausblenden

en: About
de: Über

en: Reset configuration
de: Konfiguration zurücksetzen

en: Site key
de: Website-Schlüssel

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
de: HTTP-Fehler @errorcode aufgetreten, während versucht wurde @remote abzurufen.

en: Element name
de: Name des Elements

en: Test form
de: Testformular
