Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: Send
el: Αποστολή

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: About
el: Περί

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
el: Προέκυψε HTTP σφάλμα @errorcode στην προσπάθεια λήψης του @remote.
