Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Send
hi: भेजें

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: About
hi: के बारे में
