Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Settings
is: Stillingar

en: Add
is: Bæta við

en: Send
is: Senda

en: Hide
is: Fela

en: About
is: Um
