Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Send
kk: Жіберіңіз
