Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add
km: បន្ថែម

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Hide
km: លាក់

en: About
km: អំពី

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
km: កំហុស HTTP @errorcode បាន​កើតឡើង​នៅ​ពេល​ព្យាយាម​ទៅ​ប្រមូល​យក @remote ។
