Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау
