Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Add
fa: افزودن

en: Hide
fa: پنهان کن

en: About
fa: درباره
