Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Logging
ro: Logare

en: Settings
ro: Setări

en: Add
ro: Adaugă

en: Send
ro: Trimite

en: Spam control
ro: Control de spam

en: Hide
ro: Ascunde

en: About
ro: Despre
