Yandex SmartCaptcha (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Send
th: ส่ง

en: Hide
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ
