Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Logging
et: Logimine

en: Settings
et: Seaded

en: Add
et: Lisa

en: Send
et: Saada

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Hide
et: Peida

en: About
et: Programmist

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
et: HTTP viga @errorcode @remote pärimisel.
