Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Settings
he: הגדרות

en: Add
he: הוספה

en: Send
he: שלח

en: Hide
he: הסתרה

en: About
he: אודות
