Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: About
kn: ಕುರಿತು
