Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Hide
ku: بشارەوە

en: About
ku: دەربارە
