Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add
oc: Apondre

en: Send
oc: Mandar

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Hide
oc: Amagar

en: About
oc: A prepaus

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
oc: Ha ocorregut una error HTTP @errorcode mentre s'intentava recollir @remote.
