Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه
