Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Send
ug: يوللاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە
