Yandex SmartCaptcha (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Add
vi: Thêm

en: Send
vi: Gửi

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Hide
vi: Ẩn

en: About
vi: Giới thiệu

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
vi: Xảy ra lỗi HTTP @errorcode khi cố thử lấy thông tin từ @remote.

en: Element name
vi: Tên yếu tố
