Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Logging
ar: تسجيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add
ar: إضافة

en: Send
ar: أرسل

en: Hide
ar: إخفاء

en: About
ar: حول

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
ar: حدث خطأ HTTP @errorcode أثناء محاولة جلب @remote.
