Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Logging
az: Giriş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Hide
az: Gizlət

en: About
az: Haqqında
