Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Send
cy: Anfon

en: Hide
cy: Cuddio
