Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add
eo: Aldonu

en: Send
eo: Sendu
