Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Logging
gl: Rexistro

en: Settings
gl: Axustes

en: Add
gl: Engadir

en: Send
gl: Enviar

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Hide
gl: Agochar

en: About
gl: Información

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
gl: Ocorreu un erro HTTP @errorcode o acceder a @remote
