Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
