Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
