Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
