Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
