Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Add
te: చేర్చు

en: Send
te: పంపించు

en: Hide
te: దాచు

en: About
te: గురించి
