Yandex SmartCaptcha (1.0.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add
uk: Додати

en: Send
uk: Надіслати

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Hide
uk: Приховати

en: About
uk: Про модуль

en: Reset configuration
uk: Відновити конфіґурацію

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
uk: При спробі отримати @remote виникла помилка HTTP @errorcode.

en: Element name
uk: Назва елементу
