Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add
ast: Amestar

en: Send
ast: Unviar
