Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
bo: @remote་ཚུར་ལེན་སྐབས་སུ་HTTP ཡི་ནོར་འཁྲུལ་@errorcode་བྱུང་།
