Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Add
bs: Dodaj

en: Send
bs: Pošalji

en: Hide
bs: Sakrij
