Yandex SmartCaptcha (1.0.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add
eu: Gehitu

en: Send
eu: Bidali

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: About
eu: (r)i buruz
